מה כל כך מיוחד | Royalnet - מצלמות אבטחה

מה כל כך מיוחד

מפסקי igh מחליפים מפסקים רגילים ומיועדים להתקנה בכל דירה, בית או משרד בישראל.
ההתקנה מאוד פשוטה ללא צורך בתשתיות בינוי. המערכת חוסכת בהוצאות החשמל על ידי כיבוי אוטמטי של העומסים השונים בבית החל מהתאורה וכלה במזגן ובדוד המים החמים. המערכת ניתנת להגדרה ותמיכה על ידי בעל הדירה ללא תלות בטכנאים ואנשי מקצוע.
למערכת תקינה ישראלית ואירופאית והיא כוללת פטנטים רבים.
הצטרף כבר עכשיו למהפכה והתקדם לדירה חכמה באמת שתעשה עבורך כמעט הכל תוך כדי חיסכון משמעותי בהוצאות החשמל שלך.
יתרונות עיקרים לטכנולוגית igh על פני הטכנולוגיות המיושנות

*אמינות – בטכנולוגית igh אין רשת מכל סוג שהוא, אין בקר מרכזי, מערכת igh אינה תלויה במרכיב כזה או אחר, כל מפסק פועל באופן עצמאי ואוטונומי. למערכת igh תקינה ישראלית מלאה ואישור של חברת החשמל.

*התקנה – בטכנולוגית igh גם בבית ישן וגם בחדש כל שצריך זה להחליף את המפסקים הרגילים במפסקים חכמים, אין צורך בתשתיות ובתכנון מוקדם, תשתית הבית נשארת כשהיתה.

*אוטומציה – בטכנולוגית igh עבודה משולבת של המפסקים ביחד עם החיישן הסביבתי בחדר מאפשרים שליטה אוטומטית של כלל עומסי החשמל המחוברים אל מפסקי igh החכמים כגון מזגן, דוד מים, תאורה, וילונות ותריסים חשמליים על בסיס של שעה ויום, עוצמת האור, טמפרטורת החדר וגילוי באופן אוטומטי ללא צורך בהפעלת המפסק ידנית.

*מדידת תצרוכת החשמל – מפסק igh מודד בזמן אמת את תצרוכת החשמל של העומס המחובר אליו כגון דוד מים חמים מזגן ואפילו תאורה. מידע זה מאפשר לנו להשתמש בתבונה במוצרי חשמל בזבזנים ולעיתים אפילו להחליפם. מפסק igh החכם מכבה את העומס על פי הגדרתנו באופן אוטומטי כך שלא יהיה בביתנו חשמל מבוזבז.

*דירה ששומרת קשר איתנו -מערכת igh דואגת לשלוח לנו מיילים על פי בחירתנו לטלפון הנייד. לדוגמא – הילדים הגיעו מבית הספר ונמצאים במטבח, העוזרת הגיעה לעבודה, חם מידי בחדר השינה, מישהו מסתובב בבית בשעות לא הגיוניות ועוד ועוד.

*אפליקציה – תמיכה באייפון, אייפד ואנדרואיד. המערכת תוכננה כך שדרך האפלקציות השונות המשתמש יכול להגדיר ולשנות את ביתו גם מהבית וגם מרחוק ללא תלות במתקין זה או אחר. אפליקציות igh מאפשרות לא רק לשלוט בעומסים אלה גם לדעת את תצרוכת החשמל המצטברת שלהם על בסיס יומי, שבועי ושנתי.

*פתרון כולל ורחב – טכנולוגית igh שולטת בכל תאורה כולל דימור, תריסים ווילונות חשמלים כולל פקודה לפתיחה וסגירה חלקית, עומסי כוח כגון דוד, מזגן, מכונת כביסה, מוצרי אינפרא אדום כגון מזגנים, טלווזיה וכל מוצרי הבידור.
חיישן סביבתי
חיישן סולרי שאינו מצריך תשתיות והתקנה יעביר את המידע על טמפרטורת החדר, תנועה ועוצמת האור בחדר לכלל מפסקי igh שמותקנים בחדר. כל מפסק יקבל את המידע ויקבל החלטה מה לעשות, התריסים יסגרו האור ידלק והמזגן יעבור ל 22 מעלות.
חיישן סביבתי
המפסק
מפסק igh החכם הינו עצמאי ואוטונומי ללא תלות ברשת קווית או אלחוטית בעל יכולת קבלת החלטות פנימית,יכולת מדידי הספק הנצרך,יכולת מיתוג חשמלי של תאורה כולל דימור,עומסים כבדים ,תריסים וכל צרכן חשמלי,קבלת פקודות ושידור מצב בתדר רדיו ישיר ויכולת קבלת פקודות מרוחקות,וכל זאת ללא בקר מרכזי,לוחות חשמל מתועשים,תלות ברשת תקשורת ,מה שמאפשר אמינות גבוהה מאוד.
המפסק
עבודה משולבת
עבודה משולבת
מפסקי igh מקבלים מידע מהחיישן הסביבתי ופועלים בצורה עצמאית ואוטומטית.